KEZDŐLAP

Eseményeink

március 24

Virágvasárnap

Ma VIRÁGVASÁRNAP van. A barkaszentelést a 9:00 órai szentmise kezdetén a templom előtt végezzük. Most vasárnap kivételesen a szentmise után lesz a templom körül a fáklyás keresztút a Cserkészek vezetésével.
március 25

Mária Kongregáció

Március 25-én, hétfőn 16:30 órakor találkozik a Mária Kongregáció.
március 26

Baba-Mama Klub

Március 26-án, kedden 9:00-kor lesz a Baba-Mama Klub.
március 27

ELMARAD – Elsőáldozási és bérmálkozási hittan

Március 27-én, szerdán nem lesz elsőáldozási és bérmálkozási hittan.
március 28

Nagycsütörtök, Utolsó vacsora miséje, gyóntatás, lamentáció, virrasztás

Március 28., Nagycsütörtök, 18:00 óra az Utolsó vacsora miséje, utána 22:00 óráig nyitva a templom, lamentáció, virrasztás. A mise után gyóntatás van.
március 29

Nagypéntek, keresztút, nagypénteki szertartás, cserkészek őrsége, csoportok virrasztása, gyóntatás

Március 29-én, Nagypénteken 15:00 órakor kezdődik a keresztút. 18:00 óra: nagypénteki szertartás; utána a cserkészek őrséget állnak szombat 17:00 óráig. Csoportok virrasztása (alatta gyóntatás): Szertartás után a Mária Kongregáció, Karitász és a Kórus 23:00 órától 23:45-ig ifjúsági imaóra
március 30

Nagyszombat – imaórák

Március 30-án, Nagyszombaton 9:45-re az elsőáldozókat várjuk, majd 10:45-kor a Házas Hittan csoport imaórája kezdődik. Az őrsök és csoportok beosztását ld. saját levelezésben.
március 30

Feltámadási Szentmise (Húsvét vigíliája), körmenet

Szombaton este 19:00 órakor kezdődik a Feltámadási Szentmise tűzszenteléssel (Húsvét vigíliája). Mise végén körmenet lesz.
március 31

Húsvéti szentmisék

Március 31-én Húsvétvasárnap és április 1-én Húsvéthétfőn 9:00 és 18:00 órakor lesznek szentmisék. Vasárnap 9:00 órai reggeli mise után a Schorokscharer Musikanten, a Kórus és a Gyermekkórus minikoncertje (rövid húsvéti ajándék) lesz. A Gyermekkórus 24-én mise után próbál (+ ld. messenger csoport).
április 21

Nyári hittantábor

A hittantábort idén június 24 és 28-ig /hétfő-péntek/ tartjuk. A jelentkezési lapok elvihetők. Jelentkezési határidő: április 21.