Aktualitás Híreink

Soroksári Főplébánia tájékoztatója – március 14-től 20-ig

Kelt: 2020.03. 16. hétfő, 11:08:

A karitász kedd délelőtti ételosztását a védett korú önkéntesek védelme érdekében nem tartjuk meg 9-től 11-ig, hanem holnap kedden 9 órától 9.15-ig vehető át kisebb élelmiszer adomány.

A templomban a tartós élelmiszer adományok gyűjtése 03.29-ig folyamatos!

Az önkormányzat segíti a rászorulókat. Az önkormányzat a rászorulók, idősek részére segítségét nyújt a bevásárlásban, gyógyszerkiváltásban. Várjuk a felmerülő igényeket az alábbi elérhetőségeken: sot@ph.soroksar.hu, 30/978-7798. Köszönjük a munkájukat!

kelt: 2020. 03.16. hétfő 11:36:

A HITTEL ISMERKEDŐ CSOPORT (katekumen csoport) ma 19 órakor Viber konferenciabeszélgetésben találkozik. Csatlakozni lehet még név telefonszám, e-mail megadásával (magánban messengeren vagy viberen)

kelt: 2020.03.16. hétfő 14:45:

A kormány legfrissebb intézkedéseivel összhangban, munkatársaink és a minket látogató idősek védelme érdekében sajnos a következő döntéseket hirdetjük ki.

IRODAI ÜGYINTÉZÉS 03.17. KEDDTŐL CSAK TELEFONOS vagy E-MAILES EGYEZTETÉST KÖVETŐEN LEHETSÉGES
06/ 1 – 286-0091; hivatal@soroksarfoplebania.hu

Plébániánkon a munka folyamatos. Számos hittanunk, csoportunk az interneten keresztül folytatja tevékenységét. Ezekről érdeklődni lehet telefonon vagy e-mailben is.

További szigorítások nap mint nap elképzelhetőek.

A plébános atya – bármilyen korlátozó intézkedés esetén is – végig elérhető lesz a meghirdetett misék előtt és után valamint az irodaidőben telefonos vagy e-mailes egyeztetést követően. . hivatal@soroksarfoplebania.hu; 06/1 2860091 (szükség esetén, kérjük hagyjon üzenetet)

kelt: 2020.03.17. kedd, 14 óra:

A nyilvános szentmisék holnaptól, szerdától szünetelnek.
Az urnatemető nyitva tartása is változik. Részletek szerda reggel.

Miséket tartunk, de sajnos résztvevők nélkül. Tehát fontos tudni, hogy a plébános atya minden nap misézik a népért, mindenki szándékát felajánlva.

A meglévő miseszándékok érvényesek, kérdés esetén az irodát kell hívni, szükség esetén az üzenetrögzítőre rábeszélni. Az iroda és a plébános atya így folyamatosan elérhető. Kérjük azonban a meghirdetett irodai ügyeleti időpontokat betartani telefonáláskor.

Az irodai munka telefonos és e-mailes ügyfélfogadással folyamatosan működik.

Tartsunk be minden előírást, de ne mulasszunk el imádkozni egymásért! Ne hagyjuk, hogy lebénítson bennünket ez a helyzet..

Kelt: 03. 17. kedd 16:30:

Az urnatemető csütörtökönként zárva lesz

Kelt: 2020.03.17.kedd 19:50:

18-án szerdán 19 órakor élő videós bejelentkezés a plébániáról a plébánia Fb oldalán. Tájékoztatás nyitvatartásról, gyónásról, programokról

Utólag is megtekinthető a plébánia Fb oldalán a videók között!.